Aktuality triedené podľa kategórií

Chcete vždy aktuálne informácie?

Zadajte prosím voju e-mailovú adresu a kliknite na prihlásenie k odberu.

Rozlúčka s predškolákmi

Čas si kráča za krokom krok,
my sme starší o jeden rok.
Nemôžeme sa stále len hrať,
preto chceme zaspievať.
Dovidenia milá škôlka, my už nie sme malí.
Preč sú chvíle, keď sme všetci poobede spali.
Nesmiete sa na nás hnevať, nás už čaká škola,
utekajme, veď nás leto volá.

SAM_4836 Zobraziť celý článok

…a takto sme oslávili náš sviatok….

 

Pre deti bol pripravený bohatý športový program. Predškolské triedy na základe špeciálneho plánu hľadali cestu k vytúženému pokladu. Museli prekonávať rôzne prekážky, ktoré ich cestou čakali. Ale odmena na konci bola sladká. Poklad ukrýval mnohé dobroty na ktorých si deti zamaškrtili. Unavené, ale šťastné sa potom ponáhľali do MŠ kde ich čakali tety kuchárky s teplým obedom.

20150601_092359

Zobraziť celý článok